všetky články >

SENIOR TECHNOLOGIST (Ref. č.: 131-10-43248)

Grafton Slovakia s.r.o., Malacky

Ponuka práce

Dátum pridania: 8.2.2024

Ste skúsený technológ a rozumiete požiadavkám Lean Managementu? Máte skúsenosti z výroby a navyše sa dorozumiete plynule anglicky alebo nemecky? Automotive spoločnosť v Lozorne Vám ponúka skvelú príležitosť na pracovný rast!

Vašou náplňou práce bude:
- práca s projektovou dokumentáciou, zadanie projektu externému dodávateľovi a zodpovednosť za dodanie a zostavenie výrobnej linky
- nastavenie linky do fázy sériovej výroby a zabezpečenie jej hladkého chodu
- uplatňovanie princípov štíhlej výroby a štandardu S5
- kontinuálna snaha o optimalizáciu procesov a technologického vybavenia vo vzťahu k efektivizácií LTU a znižovaniu PPM
- zabezpečenie bezpečnosti operátorov pri práci

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Miesto práce

Malacky

Kategória

Automobilový priemysel

Povolania

Technológ

Mám záujem o ponuku