Skladník s VZV na 2 zmeny v Bratislave! Mzda až 1550€! (Ref. č.: 2-21-43584)

Grafton Slovakia s.r.o., Bratislava

Ponuka práce

Dátum pridania: 22.4.2024

Práca

Vašou náplňou práce bude:

- na základe vystavených dokladov pomocou VZV nakladá tovar na motorové vozidlá
- zabezpečuje správnu evidenciu a dokumentáciu
- pri nakládke a vykládke vizuálne kontroluje nepoškodenosť tovaru a balenia výrobkov
- vykladá tovar potrebný pre výrobu, napr. fóliu
- zabezpečuje poriadok a čistotu v sklade výrobkov a na skladových plochách
- udržiava prístupné hydranty a ručné hasiace prístroje
- vyváža hotové výrobky z baliacej linky a ukladá ich na sklad
- pri zistení nekvalitných výrobkov na sklade, upozorní príslušné osoby
- miesto výkonu práce je Bratislava 3

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Miesto práce

Bratislava

Kategória

Špedícia, doprava a logistika

Povolania

Vodič vysokozdvižného vozíka

Mám záujem o ponuku