Vodič NZV pre výrobňu cukroviniek, víkendy voľné, UBYTOVANIE ZADARMO!

Talent Solutions, s.r.o., Bratislava

Ponuka práce

Dátum pridania: 22.4.2024

Ste vodič s platným NZV preukazom? Do výrobne čokolády hľadáme vodičov NZV na zásobovanie výrobnej linky do trojzmennej prevádzky. Ubytovanie v Bratislave ZADARMO!

Náplň práce pozostáva z:

-prepravy paliet s hotovými výrobkami a polotovarmi,
-prípravy obalového materiálu a materiálu potrebného na ostatnú výrobu,
-odvozu odpadu na dvor,
-tlače štítkov, kontrola a nastavovanie dátumu a strečovanie palet,
-absolvovanie zákonných školení,
-komunikácia s vodičom z preberanej zmeny,
-aktívna komunikácia s osádkou linky a predákom svojej zmeny,
-správna obsluha motorových vozíkov,
-dodržiavanie pokynov teamleadra s ohľadom na typ výroby.

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Miesto práce

Bratislava

Povolania

Vodič vysokozdvižného vozíka

Mám záujem o ponuku