Zdravotnícky laborant pre oddelenie centrálneho príjmu, Košice

Medirex, a.s., Košice

Ponuka práce

Dátum pridania: 24.3.2023

Práca

Chceš pracovať v modernom zdravotníckom laboratóriu?

Chceš sa podieľať na predanalytickej fáze spracovania vzoriek a zdokonaliť si svoje vedomosti v tejto oblasti?

Ak je tvoja odpoveď ÁNO, neváhaj a daj nám o sebe vedieť!

Ponúkame Ti možnosť pracovať v modernom laboratóriu, na oddelení Centrálneho príjmu, kde budeš ako jeden z prvých pracovať so vzorkou potom čo opustí ambulanciu lekára.

Tvojou náplňou práce bude:

  • vykonávanie predanalytických postupov a vyšetrení na oddelení Centrálneho príjmu pod vedením vedúcej osoby,
  • triedenie, príjem, kontrola a spracovanie biologického materiálu,
  • príprava vzoriek na nasledovnú analýzu, tak aby spĺňala potrebné predanalytické postupy,
  • zadávanie pacientov do laboratórneho informačného systému,
  • iná administratívna činnosť.

Okrem toho sa budeš neustále vzdelávať a podieľať na seminároch, školiacich akciách a ďalších vzdelávacích akciách.

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Miesto práce

Košice

Kategória

Služby

Povolania

Laborant