všetky články >

Zmenový elektrikár §22, Turňa nad Bodvou

Danucem Slovensko a.s.

Ponuka práce

Dátum pridania: 11.1.2024

Do nášho cementového závodu hľadáme šikovného elektrikára, ktorého si vieme samozrejme zaučiť na našu technológiu.

Ide o 24/7 prevádzku, 12 hodinové pracovné zmeny (denná, nočná).

Tvojou náplňou práce bude nasledovné:

  • Obsluhovať výrobné zariadenia (stroje), kontrolovať ich stav a funkčnosť v súlade s pokynmi vedúceho zmeny a operátora, dodržujúc technologické postupy, interné predpisy a platnú legislatívu a zároveň realizovať menšie opravy na zariadení počas zmeny.
  • Odoberať vzorky materiálov ku kontrole kvality podľa harmonogramu príp. požiadaviek operátora alebo vedúceho zmeny.
  • Viesť dokumentáciu o stave technických zariadení, neodkladne hlásiť závady s cieľom zabezpečiť plynulý chod prevádzky.
  • Dodržiavať BOZP pravidlá a predpisy a upozorňovať na vzniknuté nedostatky v oblasti BOZP.

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    stredoškolské s maturitou

    Kategória

    Elektrotechnika a energetika

    Povolania

    Elektrikár, Elektromechanik, Elektrotechnik, Opravár

    Mám záujem o ponuku