Expedient s VZV preukazom a platom aj 1350 €. Ubytovanie zabezpečené.

PROPLUSCO spol.s r.o., Bratislava

Ponuka práce

Dátum pridania: 30.3.2023

Ponúkame voľné pracovné miesto na pozícii expedient s VZV preukazom v potravinárskej výrobe so zabezpečeným ubytovaním a platom aj 1350 €.

Náplň práce:

- Práca na vysokozdvižnom vozíku
- Príjem a uskladnenie hotových výrobkov
- Príprava tovaru na jeho ďalšiu expedíciu k zákazníkovi
- Nakladanie a vykladanie vozidiel diaľkovej prepravy
- Príprava tovaru a zásobovanie podnikovej predajne
- Preberanie a posudzovanie paliet vrátených z obehu
- Obsluha a starostlivosť o skenere, paletizačné zariadenia, dopravníkové pásy, etiketovacie zariadenia a ostatné pridelené strojné a technické zariadenia

Pracovná doba:
- na 2 zmeny
- denná/nočná

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Miesto práce

Bratislava

Kategória

Špedícia, doprava a logistika

Skladník, Vodič osobného vozidla, Vodič vysokozdvižného vozíka