Hľadáme šikovné ruky do poprednej spoločnosti s množstvom benefitov a zabezpečenou dopravou do Žiliny ZDARMA

PROPLUSCO spol.s r.o., Liptovský Mikuláš

Ponuka práce

Dátum pridania: 1.6.2023

Hľadáme montážnych pracovníkov do poprednej a stabilnej spoločnosti. Zabezpečená doprava ZDARMA do Žiliny. Možnosť vyplácania záloh. Garancia navýšenia mzdy už po prvom odpracovanom mesiac. Nástupný bonus 300 EUR. Výrobný (motivačný) bonus 320 EUR. 13. a 14. plat. Skúsesnosti v obore nie sú potrebné, pozícia vhodná aj pre absolventov.

Náplň práce:
- obsluha automatizovaných a poloautomatizovaných liniek
- zabezpečenie povrchovej úpravy karosérie (brúsenie, lakovanie, leštenie)
- montáž a finalizácia výroby áut
- riadenie osobného automobilu
- vykonávanie odborných prác pri opravách karosérii cestných motorových vozidiel

Pracovná doba:
- 3 zmeny - PO - PI
- voľné víkendy

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Miesto práce

Liptovský Mikuláš

Automobilový priemysel, Strojárstvo, technika a rozvoj, Výroba

Operátor strojov a zariadení v strojárstve, Lakýrnik, lakovač, Montážnik, montér