HR Generalist v Bratislave! Nástup ihneď! (Ref. č.: 4-14-43158)

Grafton Slovakia s.r.o., Bratislava

Ponuka práce

Dátum pridania: 9.1.2024

Ak máš skúsenosti so spracovaním miezd a personálnou agendou a baví ťa rozmanitá práca alebo ak si absolvent zameraný na podobnú problematiku, pošli nám životopis a my ťa kontaktujeme.

Ponúkame:
Základná mzda: od 1500€/mesiac (možnosť aj viac poďľa skúseností)
Prémie do výšky 15% zo základnej mzdy

Náplň práce:
- administratíva spojená s pracovným pomerom zamestnancov(pracovné zmluvy, nástupy, dohody,..)
- komunikácia s inštitúciami (zdravotné poisťovne, Sociálna poisťovňa, daňové úrady, úrady práce a iné.)
- tvorba podkladov na mzdy
- tvorba reportov, analýz,...
- poradenstvo pre zamestnancov v personálnej oblasti
- spolupráca pri rôznych HR projektoch (firemné eventy, teambuildingy, pracovné veľtrhy,
- a iné

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Miesto práce

Bratislava

Kategória

Ľudské zdroje a personalistika