Máš odhodlanie naučiť sa nastavovať stroje? Bezplatne ťa zaškolíme a získaš prácu priamo v kmeni

INDEX NOSLUŠ s.r.o., Zvolen

Ponuka práce

Dátum pridania: 31.1.2023

Začni pracovať ako operátor výroby a po absolvovaní kvalifikačného kurzu sa staneš nastavovač strojov, ako kmeňový zamestnanec.
Ako nastavovač budeš zarábať 1 115 €/brutto (po skúšobnej dobe 1 177 €/brutto) + variabilná zložka + zákonné príplatky.

Práca v 3. alebo 4. zmennej prevádzke.

Pracovná náplň :

- nastavovanie moderných CNC obrábacích centier;
- podieľanie sa na zabehnutí nových automatizovaných výrobných liniek;
- koordinovanie práce operátorov vo výrobe;
- vykonávanie meraní na 3D meracích zariadeniach
- zodpovednosť za chod obrábacích centier a splnenie plánu výroby;
- čítanie technickej dokumentácie

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Miesto práce

Zvolen

Strojárstvo, technika a rozvoj, Výroba, Pomocné práce a brigády

Pomocný pracovník, Operátor strojov a zariadení v strojárstve, Strojník, Nástrojár