On-site koordinátor so slovenským jazykom v kombinácii s ruským jazykom. Plat aj 1300 €. Príspevok na ubytovanie.

PROPLUSCO spol.s r.o.

Ponuka práce

Dátum pridania: 31.3.2023

Ponúkame zaujímavú pracovnú príležitosť v Malackách ako On-site koordinátor so slovenským jazykom v kombinácii s ruským jazykom s aktraktívnym platovým ohodnotením.

Náplň práce:
- aktívna integrácia priamo vo výrobe
- koordinácia a vedenie tímu na zmene (najprv 5 zamestnancov, potom ďalších 5, atď. – cca 20 max)
- kompletné zaškoľovanie nových pracovníkov
- aktívne tlmočenie pracovných postupov a požiadaviek od vedúcich zamestnancov
- dohliadanie na dodržiavanie BOZP
- zabezpečenie komunikácie medzi manažmentom spoločnosti a zamestnancami, prípadne inými oddeleniami
- pomoc zamestnancom pri riešení nezrovnalostí týkajúcich sa náplne práce
- úzka spolupráca so zamestnancami v tíme
- pohotové a rýchle hľadanie riešení pri práci
- poskytovanie novým zamestnancom bezpečné pracovné prostredie prostredníctvom efektívnych školiacich programov
- kontrola kvality vykonaných činností
- iné úlohy podľa pokynov nadriadeného

Pracovná doba:
- na 3 zmeny
- ranná (6:00-14:00 hod.) - poobedná (14:00 - 22:00 hod.) - nočná (22:00 - 6:00 hod.)

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
Ruský jazyk
Slovenský jazyk

Špedícia, doprava a logistika, Strojárstvo, technika a rozvoj, Vrcholový manažment, Drevospracujúci priemysel

Povolania

Koordinátor, Drevársky technik, Vedúci výroby