všetky články >

Operátor CNC - bonusy - príspevok na dopravu

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Ponuka práce

Dátum pridania: 22.5.2024

Hľadáte stabilnú prácu v prosperujúcej firme s priateľskou atmosférou, možnosťou kariérneho rastu a širokou škálou benefitov, ako je napríklad príspevok na dopravu, dochádzkový bonus a 13. plat? Tak nás neváhajte kontaktovať. Hľadáme šikovnú posilu na obsluhu CNC strojov. Ak Vás láka práca v tomto odbore, naštartujte s nami Vašu kariéru!

Nástup je možný ihneď a priamo do kmeňového stavu, nejedná sa o zamestnávanie cez pracovnú agentúru!

Náplň práce:

- Obsluha a nastavovanie CNC stroja

- práca s meradlami a technickými výkresmi

Pracovný čas: trojzmenná prevádzka (7,5h)

Miesto výkonu práce: Nové Mesto nad Váhom

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Automobilový priemysel, Strojárstvo, technika a rozvoj, Výroba

Frézár, sústružník, Obrábač kovov, Nástrojár, Nastavovač CNC strojov, Nastavovač strojov