Práca v automobilovej výrobe so zabezpečeným ubytovaním, dopravou či príspevkom aj na vlastné bývanie!

PROPLUSCO spol.s r.o., Malacky

Ponuka práce

Dátum pridania: 28.1.2023

Ponúkame stabilnú prácu v automobilovej výrobe v priemyselnom parku v Lozorne s dopravou zadarmo a príspevkom na ubytovanie. Zašlite nám váš životopis a staňte sa súčasťou celého procesu výroby palivových nádrží do automobilov.

Náplň práce:
- obsluha automatizovaného stroja
- vkladanie komponentov a súčiastok
- orezávanie a príprava nádrží na proces chladenia

Pracovná doba:
- na 3 zmeny
- (ranná, poobedná, nočná)
- PO-PI

DOPRAVA zabezpečená zo smerov:
1. Senica - Čáčov- Dojč - Rázcestie obec Štefanov - Borský Mikuláš - Šaštín - Šaštín - Stráže - Čáry - Kúty - Lozorno
2. Cerová - Prievaly - Plavecký Peter - Plavecký Mikuláš - Plavecké Podhradie - Sološnica - Rohožník - Kuchyňa - Pernek - Jabloňové - Lozorno
3. Malé Leváre - Gajary - Kostolište - Jakubov - Záhorská Ves - Vysoká pri Morave - Zohor - Lozorno
4. Kuklov - Borský Svätý Jur - Sekule - Moravský Svätý Ján - Závod - Veľké Leváre - Malacky - Lozorno

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Miesto práce

Malacky

Kategória

Automobilový priemysel, Výroba

Manažér kvality, Operátor strojov a zariadení v strojárstve, Montážnik, montér, Robotník