Pracovník v produkcii. Turnus práca 6/2 Lácné kvalitné ubytovanie a služobné auto + Benefit 10 h v týždni platené grátis

JOB 4U SLOVAKIA s.r.o.

Ponuka práce

Dátum pridania: 27.3.2024

Práca

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Pracovník v produkcii na SZČO/OSVČ . Jednoduchá práca vhodná aj bez predošlých skúsenosti. Práca je na turnusy 6/2 počas roka. Celoročná práca , garancia hodiny a zárobku. Lacné slušné kvalitné ubytovanie (single room) a služobná doprava zabezpečená !

Platové podmienky
€13.00/ hod.
€2.816/mesačne
Pracuje sa 40 hod ale platených máte za 50 hod/v týždni.
Fakturácia mesačne, splatnosť 15 dní.
Záloha €300 / na účet možná od 5 dňa v práci!

Benefity:
Doprava z / do práce v rámci Holandska poskytnutá ZDARMA !
Slušné a lacné ubytovnie - single room Rodinný dom komplet zariadený !

Náplň prace
Produkcia – Jednoduchá práca ktorá je vhodná jak pre dievčatá tak pre chlapcov, aj bez špecifikovaných predošlých skúsenosti. Budete pracovať pre spoločnosť ktorá produkucie a distribuje tekutinu pre ústne protézi. Jednoduchá práce ako etiketovanie, lepenie štitkov, balenie, zatvaranie flaštičiek, triedenie, príprava pre expedíciu. Práca je celoročne v interiéry vykurovanej výrobné haly ! Znalosť ANJ potrebná na úrvoni B1 level (dohovoriť sa v práci)

Druh pracovného pomeru

živnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
Anglický jazyk

Pomocný pracovník, Operátor strojov a zariadení v chemickom priemysle, Skladník liečiv