Pracovník výroby na montážnej linke s platom aj 1700 EUR. Nástupný bonus 300 EUR. Doprava zabezpečená.

PROPLUSCO spol.s r.o., Ružomberok

Ponuka práce

Dátum pridania: 1.6.2023

Ak máte záujem o stabilné zamestnannie v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti s množstvom benefitov, pridajte sa k nášmu tímu a pomôžte nám udržať výrobné linky v prevádzke na najvyššej úrovni. Hľadáme zodpovedného a pracovitého výrobného pracovníka na montážnu linku, s možnosťou pracovať aj na iných pracoviskách (napr. karosáreň, motoráreň atď.). Okrem rýchlo rastúceho finančného ohodnotenia sa dostanete do práce firemnou dopravou a Vaše úsilie bude odmenené množstvom bonusov, finančných i vecných.

Náplň práce:
- obsluha automatizovaných a poloautomatizovaných liniek a priemyslených robotov
- zabezpečenie povrchovej úpravy karosérie (brúsenie, lakovanie, leštenie)
- zhotovovanie a oprava nástrojov, foriem, príp. meradiel pri výrobe automobilov
- vykonávanie odborných prác pri opravách karosérii cestných motorových vozidiel

Pracovná doba:
- na 3 zmeny
- voľné víkendy

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Miesto práce

Ružomberok

Kategória

Automobilový priemysel, Výroba

Autoklampiar, Operátor strojov a zariadení v strojárstve, Montážnik, montér