všetky články >

Právnik (Real-Estate) (Ref. č.: 131-17-43225)

Grafton Slovakia s.r.o., Bratislava

Ponuka práce

Dátum pridania: 2.2.2024

Máte skúsenosti z práva v Real-Estate a pozeráte sa po zmene? Ak Vám komunikácia v Anglickom jazyku nerobí problém, ponúkame Vám pozíciu Právnika pre medzinárodnú spoločnosť v oblasti developmentu/ Real-Estate na Slovensku.

Náplň práce:

- Právna činnosť súvisiaca so zakladaním nových projektov, v oblasti akvizícií pozemkov, kúpy pozemkov, zriaďovania vecných bremien
- Príprava zmlúv na kúpu pozemkov, zmlúv o budúcej zmluve, dodatkov k zmluvám a všetkých súvisiacich žiadostí, súhlasov, vyhlásení
- Príprava dokumentov týkajúca sa povoľovacích procesov, správou a prevádzkou majetku spoločnosti, nájomných zmlúv
- Proces právneho due diligence pri nových akvizíciách

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Miesto práce

Bratislava

Kategória

Právo a legislatíva

Povolania

Právnik