všetky články >

ServiceNow Developer (Ref. č.: 131-16-42307)

Grafton Slovakia s.r.o., Košice

Ponuka práce

Dátum pridania: 10.5.2023

Si developer so zameraním na vývoj ServiceNow? Chceš sa stať súčasťou developerského tímu v spoločnosti, ktorá je elitným partnerom tejto platformy? Nerobí Ti poblém práca v medznárodnom agilnom tíme? Ak máš za sebou samé "áno", čítaj ďalej, možno máme pozíciu práve pre Teba!

Tvojou náplňou práce na pozícii bude:
- konfigurácia, vývoj nových funkcionalít platformy ServiceNow a jej modulov, podpora pri ich zavádzaní
- poskytovanie konzultácií a odborných rád smerom ku klientom
- komunikácia s klientmi, analýza klientských požiadaviek, pochopenie obchodných potrieb a ich implementácia v procese vývoja produktu
- podpora testovania

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Miesto práce

Košice

Kategória

Informatika - software

Povolania

Programátor

Mám záujem o ponuku