všetky články >

Servírka v rodinnej reštaurácii a cukrárni - sezónna práca

Ústredie práce, sociálnych vecí a rodiny, Wieck auf Darss

Ponuka práce

Dátum pridania: 22.4.2024

Sme prevádzka s dlhoročnou tradíciou. Už v roku 1977 sme predávali prvé zmrzlinové výtvory. Odvtedy sme veľa investovali do našej zmrzlinárne, rozširovali sme ju a modernizovali. Dnes prevádzkujeme prosperujúcu à la carte reštauráciu so slnečnou terasou priamo v centre letoviska Wieck/ Darß. Naďalej rozmaznávame našich hostí domácimi zmrzlinovými výtvormi, koláčovými a tortovými špecialitami. Okrem toho ponúkame aj čerstvo ulovené rybie špeciality, jedlá z diviny a iné jedlá z regiónu.
Ako rodinný podnik nemôžeme uspokojiť veľa hostí sami, preto hľadáme posily.
Vaša pracovná náplň:
– starostlivosť o hostí
– podávanie jedál formou à la carte
– odnášanie, stieranie stolov a účtovanie.

Druh pracovného pomeru

plný úväzok, brigáda

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
Nemecký jazyk

Miesto práce

Wieck auf Darss

Povolania

Čašník

Mám záujem o ponuku