Technik/čka kvality v Senci +13-plat + ročný bonus (Ref. č.: 4-18-43078)

Grafton Slovakia s.r.o., Senec

Ponuka práce

Dátum pridania: 27.11.2023

Ak máš skúsenosti v oblasti kontroly kvality a komunikuješ v angličitne, máme pre teba pracovnú ponuku na 1 zmenu.

Práca na jednu zmenu, víkendy voľné.

Náplň práce:
- Kontrola vstupných a výstupných dielov
- Spracovanie príslušnej dokumentácie kontroly kvality (napr. kontrolné zoznamy dielov, montáž, výstupná kontrola)
- Spracovanie a sledovanie nápravných a preventívnych opatrení sťažností
- Tvorba dokumentov kvality (napr. Pracovné pokyny)
- Správa dát v rámci ERP-systému IFS (napr. uvoľnenie dielov, kontrolný zoznam)
- Účasť a vykonávanie auditov interných procesov
- Podpora všetkých oddelení s ohľadom na témy kvality
- Dodržiavať štandardy 5S podľa interných postupov

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Miesto práce

Senec

Kategória

Automobilový priemysel

Povolania

Manažér kvality

Mám záujem o ponuku