všetky články >

Vedúci výrobného tímu, 1 zmena

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Ponuka práce

Dátum pridania: 22.3.2024

Hľadáte prácu v priateľskom a rodinnom prostredí? Ste technicky zdatný/á, máte prax z oblasti elektrotechniky a skúsenosť s vedením tímu pracovníkov? Tak nás neváhajte kontaktovať. Ponúkame vám prácu len na rannú zmenu, zaujímavú mzdu aj super benefity.

Náplň práce:

- Riadenie a koordinácia stredného tímu pracovníkov

- Plánovanie a zostavovanie mesačných plánov

- Spolupráca s ďalšími oddeleniami

- Zaistenie a dodržiavanie BOZP a PO na pracovisku

- Zodpovednosť za technické postupy, dodržiavanie výrobných plánov a termínov

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

vyššie odborné vzdelanie

Strojárstvo, technika a rozvoj, Výroba, Elektrotechnika a energetika

Povolania

Elektrotechnik, Vedúci prevádzky, Vedúci výroby