Voľné miesta vo výrobe sladkého a slaného pečiva! v okolí DS, GA, KN, NZ doprava zadarmo, nástup ihneď

ADECCO Slovakia, s. r. o., Dunajská Streda

Ponuka práce

Dátum pridania: 13.9.2022

- práca v potravinárskej výrobe s vôňou croissantov a sušienok
Náplňou práce je:
- kontrola výrobných strojov a kvality vyrobených výrobkov
- dohliadanie na výrobný proces a okamžité hlásenie nadriadenému v prípade zistenia chyby
- príprava surovín na výrobu cesta
- obsluha strojov a zariadení na miešanie/ dávkovanie cesta
- triedenie / manipulácia s výrobkami
- udržiavanie čistoty
- práca v 3 zmennej prevádzke - VÍKENDY VOĽNÉ
- práca v 4 zmennej prevádzke - príprava materského cesta - PRÍPLATKY - 12 h / víkendy aj sviatky -nepretržitá prevádzka
- DOPRAVA DO/Z PRÁCE ZABEZPEČENÁ
- pravidelné prideľovanie výrobkov zamestnancom

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
Microsoft Excel
Microsoft Outlook
Microsoft Word
Používateľ MS Windows

Miesto práce

Dunajská Streda

Balič, Kontrolór, Operátor strojov a zariadení, Robotník, Nastavovač strojov