všetky články >

Čašník/čka

Black a White, a. s., Senec

Ponuka práce

Dátum pridania: 8.4.2024

Práca

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Ste pracovitý, organizačne schopný , pričom vám záleží na kvalite, odbornosti i detaile? Ste náročný na seba ? Máte ambície, ale aj skúsenosti?
Máte jedinečnú šancu pripojiť sa k tímu golfových profesionálov Black a White a.s. s 25 ročnými skúsenosťami s manažovaním vlastných areálov na Slovensku. Novozrekonštruovaný barokový kaštieľ v Bernolákove, slávnostne otvorený v apríli 2017, je atraktívne srdce polyfunkčného areálu s dominanciou golfu a bol prvým golfovým areálom na Slovensku.

Práca smenového čašníka výkonov pozostáva najmä :
- obsluha reštauračného systému
- servírovanie jedál a nápojov
- komplexné zabezpečenie servisu reštaurácie ( nastieranie a príprava pri eventoch)
- obsluha pokladne, účtovanie platieb
- všeobecné povinnosti súvisiace s výkonom čašníckej profesie
- čašník pracuje samostatne používa gastrosystém, platobné terminály a zúčtovací systém

Druh pracovného pomeru

plný úväzok, skrátený úväzok, brigáda

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
Anglický jazyk

Miesto práce

Senec

Povolania

Čašník

Mám záujem o ponuku