všetky články >

Fajn práca v tlačiarenskej firme, bez nočných, prémie

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Ponuka práce

Dátum pridania: 7.5.2024

Do rodinnej firmy s priateľským kolektívom hľadáme technicky zdatnú posilu, ktorá sa rada učí nové veci. Ak máš kreatívneho ducha a baví ťa manuálna práca, tak nám zašli svoj životopis. Zaškolenie na pozícii je samozrejmosťou a k tomu ponúkame aj dochádzkový bonus, prémie a ďalšie benefity. Nástup je možný ihneď a priamo do kmeňového stavu spoločnosti.

Náplň práce:

- Obsluha a nastavenie tlačiarenských strojov podľa šablón a dokumentácie

- Miešanie farieb

- Zabezpečenie predtlačovej prípravy

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Strojárstvo, technika a rozvoj, Výroba, Marketing, reklama, PR

CNC programátor, Operátor strojov a zariadení v strojárstve, Technický pracovník, Operátor strojov a zariadení, DTP operátor

Mám záujem o ponuku