všetky články >

NEMECKO: Vodiči VZV

Gottstarf, k. s., Düsseldorf

Ponuka práce

Dátum pridania: 30.3.2023

Práca

NÁPLŇ PRÁCE:
- obsluhovanie VZV / retraku,
- vykladanie a nakladanie paliet s tovarom,
- vyskladňovanie a naskladňovanie tovaru.

POŽIADAVKY:
- zmysel pre detailnú prácu,
- ovládanie nemeckého, anglického alebo poľského jazyka je výhodou,
- vítané sú pracovné skúsenosti na rovnakej alebo podobnej pracovnej pozícií,
- osvedčenie na vysokozdvižný vozík,
- platný vodičský preukaz skupiny B. (nie je podmienkou)
- vlastné osobné auto je výhodou, nie podmienkou.
- zamestnávateľ vyžaduje pred nástupom potvrdenie o bezúhonnosti.

PODROBNÉ INFORMÁCIE:
- Miesto výkonu práce: Düsseldorf - Nemecko.
- Pracovný pomer: trvalý pracovný pomer.
- Dátum nástupu: priebežne.
- Pracovný čas: flexibilná pracovná doba.
- K dispozícii je slovensky alebo poľsky hovoriaci koordinátor.
- Ubytovanie: je zaistené. Firma hradí časť nákladov na ubytovanie.
Zamestnanec dopláca € 250,00/mesačne.
- Pracovná zmluva (v nemeckom / slovenskom jazyku) je uzatvorená a podpísaná pred vycestovaním.

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
Anglický jazyk
Nemecký jazyk
Poľský jazyk

Miesto práce

Düsseldorf

Povolania

Skladník, Vodič vysokozdvižného vozíka, Balič