všetky články >

ServiceNow Architect / Manager (Ref. č.: 131-16-42312)

Grafton Slovakia s.r.o., Košice

Ponuka práce

Dátum pridania: 11.5.2023

Si skúseným ServiceNow developerom? Máš skúsenosti s návrhom architektúry a chcel by si sa stať leadrom developerského tímu v spoločnosti, ktorá je elitným partnerom tejto platformy? Nerobí Ti poblém práca v medznárodnom agilnom tíme? Ak máš za sebou samé "áno", čítaj ďalej, možno máme pozíciu práve pre Teba!

Tvojou náplňou práce na pozícii bude:
- chopiť sa role technického architekta ServiceNow a prevziať zopovednosť za rozvoj vývojového týmu na Slovensku
- v rámci tímu vystupovať ako nositeľ knowlidgu, navrhovať a implementovať riešenia, strážiť timeline, projektový budget, celkový setup a people management
- prevziať zodpovednosť za zverené projekty a ich odovzdanie v požadovanom čase a kvalite
- zastávať komunikačnú rolu ako Client-facing človek - schopnosť zanalyzovť požiadavky, nadizajnovať, odkomunikovať, zrealizovať a predať klientovi navrhované riešenie

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Miesto práce

Košice

Kategória

Informatika - software

Povolania

Programátor

Mám záujem o ponuku