všetky články >

Finančný analytik pre AR s taliančinou (Ref. č.: 1-7-43484)

Grafton Slovakia s.r.o., Bratislava

Ponuka práce

Dátum pridania: 26.3.2024

Do finančného tímu hľadáme skúsených analytikov, konkrétne v oblasti spravovania pohľadávok a otázok týkajúcích sa platieb od našich obchodných partnerov. Ak hovoríte plynule taliansky a anglicky, neváhajte nám poslať svoj životopis.

Vašou pracovnou náplňou bude:
- Správa pohľadávok (zabezpečenie operácií týkajúcich sa monitorovania splatnosti a ich vymáhania)
- Zabezpečovanie správnosti fakturácie
- Efektívna spolupráca s inými oddeleniami
- Budovanie vzťahov so zákazníkmi a inými zainteresovanými stranami
- Diagnostika a následné zlepšovanie procesov v rámci chodu spoločnosti

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Miesto práce

Bratislava

Kategória

Ekonomika, financie, účtovníctvo

Povolania

Špecialista pohľadávok

Mám záujem o ponuku