všetky články >

Hľadáme elektromontéra do stabilnej spoločnosti v Nitre

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Ponuka práce

Dátum pridania: 23.4.2024

Máš skúsenosti v strojárskej výrobe a platnú vyhlášku §22 ? Nemáš problém s čítaním a používaním elektrotechnickej dokumentácie? Si zbehlý v meraní elektrických veličín a parametrov? Ak je odpoveď ÁNO, tak je táto pracovná príležitosť práve pre teba. Pridaj sa k tímu skúsených kolegov v strojárskej výrobe a pošli nám svoj životopis.

Náplň práce:
- montáž a oprava elektrických prvkov a zostáv do strojov
- nastavovanie a oživovanie strojov podľa testovacieho formulára
- vykonávanie skúšok funkčnosti strojov

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Kategória

Elektrotechnika a energetika

Povolania

Konštruktér