Junior platform Solution engineer - vhodné pre absolventov! (Ref. č.: 1-16-40319)

Grafton Slovakia s.r.o., Bratislava

Ponuka práce

Dátum pridania: 9.7.2022

Považuješ sa za Linux nadšenca so záujmom o databázové a integračné systémy a hľadáš si pracovnú príležitosť kde budeš mať priestor sa učiť a technologicky napredovať? Pre slovenskú spoločnosť pôsobiacu v oblasti bankovníctva hľadáme Platform špecialistu s rovnakou dávkou záujmu pre administráciu ale aj vývoj IT riešení.

Náplň práce:

- administrácia databázových a integračných systémov (inštalácie, konfigurácie)
- prevádzka streaming a NoSQL platforiem (v režime 24/7)
- poskytovanie technickej podpory (L2 úroveň)
- Nasadzovanie dodávok a zmien (lifecycle) a setup prevádzkovaných platforiem
- Vývoj skriptov na podporu prevádzky, pre odstávky systémov, automatizácie pripadne monitoring

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Miesto práce

Bratislava

Kategória

Informatika - software

Povolania

IT/Technical Support Specialist