Pridajte stránkumedzi vaše obľúbené

Povolania

všetky povolania >

Info

všetky kategórie >

Kariéra

všetky články >

Kuchár do Werk

Medusa Restaurants, s.r.o., Bratislava

Ponuka práce

Dátum pridania: 22.9.2021

Práca

Svet skutočnej gastronómie je spojením odbornosti, umenia a emócie. Presne tak, ako náš nový koncept Werk.
Do nášho tímu hľadáme čašníkov, barmanov a kuchárov, ktorí majú chuť pracovať a posúvať slovenskú gastronómiu do nových rozmerov.
Ponúkame ti istotu trvalého pracovného pomeru, profesionálne vzdelanie v rámci našej vlastnej Medusa Academy a pokiaľ budeš naozaj chcieť a pracovať na svojom rozvoji, aj možnosť neobmedzeného kariérneho rastu, vrátane najvyšších manažérskych či odborných pozícií. Werk otvárame už túto jeseň v ikonickej budove Jurkovičovej teplárne v SkyParku.

Tvojou náplňou práce bude:
- pripravovanie jedál podľa noriem našej ponuky
- dbanie na kvalitu, aby bolo práve tvoje jedlo to najlepšie, čo môže zákazník dostať
- udržiavanie poriadku, čistoty, hygieny
- dohliadanie na skladové zásoby, suroviny
- dodržiavanie štandardov a pravidiel spoločnosti Medusa

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
Slovenský jazyk

Miesto práce

Bratislava

Kategória

Cestovný ruch, gastro, hoteliérstvo

Povolania

Kuchár

Mám záujem o ponuku

Najčítanejšie články

Zoznam povolaní