všetky články >

Picker s ubytovaním a platom aj 1300 €

PROPLUSCO spol.s r.o., Bratislava

Ponuka práce

Dátum pridania: 30.3.2023

Do spoločnosti zaoberajúcej sa výrobou mliečnych produktov hľadáme pracovitých a spoľahlivých ľudí na pozíciu picker v chladenom sklade so zabezpečeným ubytovaním a platom aj 1300 €

Náplň práce:
- príprava tovaru pre jeho ďalšiu expedíciu k zákazníkovi
- ostatná manipulácia s tovarom
- naskladňovanie, preskladňovanie, vyskladňovanie
- preberanie a odvoz reklamovaného tovaru
- hygienicko – sanitačné práce v priestoroch pracoviska a vonkajších priestoroch
- starostlivosť o pridelené strojné a technické zariadenia - skener
- plnenie ďalších úloh podľa pokynov nadriadeného v rámci svojej pracovnej náplne

Pracovná doba:
12 hod. zmeny

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Miesto práce

Bratislava

Kategória

Špedícia, doprava a logistika, Výroba

Povolania

Skladník, Vedúci technického oddelenia, Expedient