Referent spisovej služby na polovičný úväzok, práca každý druhý týždeň

Západoslovenská energetika, a. s. (ZSE), Bratislava

Ponuka práce

Dátum pridania: 25.11.2021

Do podateľne hľadáme zamestnancov na trvalý pracovný pomer so skráteným pracovným úväzkom.

Pracovná doba: každý druhý týždeň (Po - Pia), 7:00 – 15:00 hod. (pevne určené)

Náplň práce:

• Prijímať zásielky určené pre skupinu E.ON SK dodané externými spoločnosťami, alebo podané interne
• Spracovávať ich a evidovať v príslušnom systéme (E-SPIS), resp. v osobitnej evidencii a prideľovať ich organizačným útvarom
• Spracovávať odchádzajúce poštové zásielky v systéme a podávať ich na distribúciu externým spoločnostiam, resp. kuriérom
• Nárazové spracovávanie kampaní/výpovedí, prípadne iných požiadaviek podľa potrieb interného zákazníka
• Spracovávať reporty o počte podaných/odoslaných zásielok, o nákladoch na poštovné, pripravovať podklady na fakturáciu
• Digitalizovať (skenovať) prijaté zásielky v zmysle platných metodických pokynov, vykonávať reprografické práce

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
Microsoft Excel
Microsoft Outlook

Miesto práce

Bratislava

Kategória

Administratíva, Obchod

Povolania

Administratívny pracovník, Archivár, Asistent, Sekretárka