všetky články >

Skladník transportnej logistiky v Seredi

PROPLUSCO spol.s r.o.

Ponuka práce

Dátum pridania: 5.10.2022

Hľadáme šikovných skladníkov do jedného z najväčších obchodných reťazcov na Slovensku i v zahraničí.

Čo vám ponúkame?
- práca v medzinárodnej spoločnosti
- príjmené pracovné prostredie
- príspevok na stravovanie
- zákonné príplatky
- adekvátne zaučenie

Náplň práce :
- dodávanie a odoberanie prázdnych paliet a mraziacich boxov z a do
- oddelenia príjmu a kompletácie tovaru,
- realizácia všetkých čistiacich prác v sklade
- vyprázdňovanie všetkých zberných nádob na fólie a kartóny v sklade
- prijímanie po prípade vykladanie nákladných áut, ktoré sa vracajú z predajní (vrátane kontroly prepravného listu)
- triedenie všetkých cenných surovín a pomôcok
- spracovanie cenných surovín v rámci oblasti likvidácie odpadov (napr. obsluha balíkovacieho lisu)
- preprava a čistenie mraziacich boxov (používanie reťazových dopravníkov)

Pracovná doba :
- 2 zmenná prevádzka

Na našom oddelení sa pracuje aj počas víkendov.

Druh pracovného pomeru

brigáda

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Kategória

Špedícia, doprava a logistika

Povolania

Skladník, Expedient